Karolina w II rundzie Pucharu Polski

W rozegranym 17 sierpnia br. meczu o Puchar Polski seniorzy MKS Karolina pokonali w Zastrużu miejscowy Wodospad (kl.B) 8:2 (3:1). Początek spotkania należał do zawodników Wodospadu, którzy w 11 minucie za sprawą Piotrka Orzechowskiego obejmują prowadzenie 1:0. Piłkarze MKS’u długo nie mogli trafić do siatki przeciwnika i udało się to dopiero w 32 minucie, po strzale Łukasza Karpacza. Od tej pory wzrastała przewaga gości. Na listę strzelców bramek dla MKS Karolina wpisali się łącznie Karpacz (3 bramki), Myśliński (2 gole), M.Krawczyk, M. Ptak oraz G. Ignatowicz. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył z karnego P. Orzechowski i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:8 dla MKS’u.

Z rozgrywkami  Pucharu Polski pożegnali się juniorzy MKS Karolina, którzy na własnym boisku ulegli drużynie Granit Roztoka 1:4.

Kolejna runda Pucharu Polski na szczeblu PPN Świdnica 24 sierpnia br.