w

Karolina remisuje z Polonią II Świdnica

2732bTrzecim remisem w tym sezonie zakończyło się sobotnie spotkanie seniorów MKS Karolina Jaworzyna Ślaska z rezerwami Polonii Świdnica. Do przerwy to goście prowadzili 0-1. Po niej fatalny błąd bramkarza wykorzystał Grzegorz Ignatowicz, który wyrównał stan spotkania. Mecz nie stał na najwyższym poziomie a oba zespoły nie porywały swoją grą.

Goście wyszli na prowadzenie po skutecznym wykorzystaniu rzutu karnego przez Dariusza Filipczaka w 27 minucie. Samo podyktowanie jedenastki wzbudziło na trybunach wątpliwości, co do słuszności decyzji podjętej przez arbitra. Druga połowa rozpoczęła się dla Biało-niebieskich rewelacyjnie. Błąd bramkarza wykorzystał Grzegorz Ignatowicz, który w 58 minucie zdobył ósmą bramkę w tym sezonie. Minutę później goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Dariusza Filipczaka. Po tym gospodarze przeszli do ofensywy, ale ich akcje niewiele wniosły.

Skład MKS Karolina: Grygoriew – Borowy, Idziak, Ignatowicz (ż), T. Krawczyk (ż), Mróz, Ptak, Rosiak, Salamon, Schmidt, Tymcik (cz) (60 min. Janiszewski) oraz Leletko, Adamowicz, Marmajewski, Myśliński.

Skład Polonii II: Wajdzik – Zieliński, Filipczak (ż + cz), Dec, Bylica, Kozachenko, Truszczyński, Osienienko (46 min. Sikora), Piskorski (46 min. Mutzner), Krenczyk (ż), Mika oraz Ziobrowski.