Gola pokonana

2733bW meczu 25 kolejki klasy okręgowej seniorów Miejski Klub Sportowy Karolina pokonał na własnym boisku sąsiadujący w tabeli zespół Goli Świdnickiej po bramkach Mateusza Ptaka i Damiana Tymcika.

Początek spotkania należał do wyrównanych. Obie ekipy próbowały konstruować groźne akcje pod bramka rywala. Pierwszą bramkę strzelili w 23 minucie jednak gospodarze. Adam Myśliński dośrodkował z prawej strony pola karnego wprost na nogę Mateusza Ptaka, który pięknym strzałem z woleja pokonał bramkarza gości. Na początku drugiej połowy gra miała podobny przebieg. W 55 minucie Adam Myśliński uratował Biało-niebieskich przed utratą bramki blokując wślizgiem groźny strzał w polu karnym. Dziesięć minut później było 2-0. Po fatalnym wybiciu piłki przed pole karne przez obrońcę Goli do piłki dopadł Damian Tymcik, który dokładnym strzałem w długi róg zdobył drugiego gola dla swojego zespołu. Po tej bramce goście coraz odważniej atakowali a podopieczni Tomasza Idziaka próbowali kontrować. Efektem ofensywnej gry Goli były dogodne okazje podbramkowe oraz zdobyta w 83 minucie bramka kontaktowa. Do końca spotkania nie udało się gościom wyrównać stanu meczu.

Skład MKS Karolina: Grygoriew – Mysliński (58 min. Nieć), Jarosz, Idziak, M. Krawczyk, Rosiak (75 min. Turzański), Tymcik (80 min. Łucyk), Kurzeja, Ptak, Ignatowicz (90 min. Fudali) oraz Wojcieszek.

Skład Goli Świdnickiej: Janikowski – Fedorowicz (80 min. Skowronek), Furmankiewicz, Ingram (75 min. Turzański), Lato, Madziała, K. Młocek, Skowronek, Szuba, Wilk oraz Bazydło, Czernicki, D. Młocek.

źródło: MKS Karolina